NYÁRI TÁBOR

Iskolánk tanulói évtizedek óta nyáron, Balatonfenyves-alsón táboroznak. A tábor célja a közös élmények szerzése, a közösségépítés, pihenés, szórakozás, és megérdemelt jutalom. Iskolánkból közel száz fős csoport tölti gondtalan szórakozással, fürdéssel, sportolással a többnyire "felhőtlen" hetet. Szorgalmas előkészítő munka nyomán, sok színes, élvezetes program, játék, strandolás, tábortűz, dalolás, tánc, disco és a badacsonyi, keszthelyi kirándulás, sétahajózás teszi felejthetetlenné ezeket a napokat. Több tanulónknak talán ez az egyetlen nyaralási, élményszerzési lehetőség. Az egyik legnagyobb értéke pedig - gyereknek és felnőttnek egyaránt - hogy barátok közt, a megszokott társaság biztonságában váltak emberi kapcsolataink szorosabbá, értékesebbé, tartalmasabbá.

Letölthető dokumentumok a táborral kapcsolatban

Tábori Házirend - letöltés

Szülői nyilatkozat táborozáshoz - letöltés